О КОМПАНИИ

УСЛУГИ

ПРАЙС-ЛИСТ

НОВОСТИ

КАРТА САЙТА

САЙТЫ КОМПАНИИ

ТЕХ-ПОДДЕРЖКА

ВАКАНСИИ


Телефоны apple iphone 6 16gb gray купить в иркутске.Технології та обладнання Українська мова
English

 

ВАКАНСІЇ

     


УкрСат знаходиться в постійному розвитку. Ми пишаємося фахівцями, що працюють у нашій компанії. Дружний і згуртований колектив здатний вирішувати самі складні задачі. Робота в УкрСат дозволить Вам вирости в професійному плані. Ви відчуєте атмосферу командної роботи, де можуть проявитися Ваші кращі якості.
Якщо Ви енергійна людина з умінням працювати в колективі, що бажає одержати можливість професійного росту, зверніть увагу на поточні вакансії.

 Начальник відділу обслуговування клієнтів
  Досвід роботи щодо надання різних видів послуг зв'язку від 2-х років. Пошук клієнтів на ринку даних послуг, проведення переговорів, укладання угод. Вік 30-45 років. Заробітна плата договірна.

 Начальник відділу маркетингу і реклами
  Знання ринку реклами. Розробка та реалізація рекламної кампанії. Розробка довгострокової стратегії та тактики маркетингу, організація та проведення маркетингових досліджень ринку послуг, споживачів, партнерів та конкурентів з метою досягнення максимальних обсягів продажу послуг зв'язку. Досвід роботи на керівній посаді не менш 5 років. Вік 30-45 років. Заробітна плата договірна.

E-mail: lds@ukrsat.com. Резюме в прикріплених файлах не розглядаються.

 

Copyright © UkrSat, 2007. All Rights Reserved.